ПРОДОВЖЕНО ТЕРМІН ПОДАЧІ ЗАЯВОК КОНКУРСУ "НАСІННЯ ДЛЯ МАЙБУТНЬОГО"
![2](http://www-file.huawei.com/-/media/corporate/local-site/ua/image/555.png)
До фінального відбору програми потраплять двадцять українських студентів, які пройдуть інтерв'ю та складуть попередній тест. Кращі учасники програми будуть запрошені на оплачуване стажування в «Хуавей Україна». За результатами програми кращі стартапи з усього світу змагатимуться за право участі у міжнародному конкурсі Tech4Good Startup Sprint із призовим фондом 100 тисяч доларів США, відбір до якого очікується в грудні 2023 року.
Учасниками зможуть стати студенти університетів (технічних та нетехнічних спеціальностей) з високими результатами навчання і прагненням працювати у сфері інформаційно-комунікаційних технологій, які живуть в Україні, активно цікавляться технологіями, хочуть працювати у сфері ІКТ та використовувати технології в різних галузях. До участі запрошуються студенти бакалаврату (починаючи з третього року навчання) та магістратури, а також випускники, які отримали диплом у 2023 році.
Конкурсний відбір триває до 23 жовтня 2023 року включно. Для реєстрації потрібно заповнити онлайн-форму за цим посиланням. Зареєстровані студенти та випускники отримають запрошення на онлайн-співбесіду українською та англійською мовами. Після успішного проходження співбесіди учасники отримають «Інформаційний лист учасника». Освітня програма відбудеться за участі міжнародних і українських експертів у сфері ІКТ про галузеві тенденції в телекомунікаціях, цифрову трансформацію, штучний інтелект, ІКТ рішення для різних галузей, інновації.
Цьогоріч до навчальної програми увійдуть:
- Тренінги з іспитами, які треба буде пройти онлайн на платформі Seeds for the Future Academy.
- Виконання практичних завдань та обговорення прикладів використання ІКТ в різних галузях.
- Майстер-класи з лідерства, працевлаштування, підприємництва, сталого розвитку.
- Розвиток навичок комунікації, презентації себе та ідей стартапів.
- Щоденна робота в проєктних групах над створенням технологічних стартапів для вирішення соціальних і екологічних проблем та конкурс на кращий проєкт.
- Практичні поради з працевлаштування та можливості оплачуваного стажування для кількох найкращих учасників та учасниць програми.
- Відвідання офісу «Хуавей Україна» та знайомство з командою.
- Спілкування з учасниками з інших країн світу.
Із запитаннями про програму звертайтеся до Аліни Севастюк - sevastiuk.alina@huawei.com, +380 95 462 82 82.