КОМПАНІЯ «ХУАВЕЙ УКРАЇНА» ВРУЧИЛА ДИПЛОМИ СТУДЕНТАМ, ЯКІ ПРОЙШЛИ НАВЧАННЯ ЗА ПРОГРАМОЮ ДУАЛЬНОЇ ОСВІТИ
![dual education ceremony1](http://www-file.huawei.com/-/media/corporate/local-site/ua/media2024/dual education ceremony1.jpg)
Протягом трьох місяців учасники програми дуальної освіти вивчали основи роботи із сучасним телекомунікаційним обладнанням Huawei. За цей час вони здобули знання за трьома напрямами: радіопланування мереж мобільного зв’язку, бездротові технології та дата-центри. Наприкінці програми студенти склали фінальний іспит і отримали оцінки, які підтверджують нові навички в сфері інформаційно-комунікаційних технологій (ІКТ).
«Цей рік став третім поспіль для нашої програми дуальної освіти, і ми знову зібрали групу студентів, які прагнуть розвиватися та вдосконалюватися, та успішно провели навчання. Віримо, що наша програма з кожним роком розширюватиметься ще більше, а українська телекомунікаційна галузь отримуватиме нових перспективних фахівців. Дякуємо представникам університетів за те, що підтримали нашу ініціативу й довірили нам найкращих студентів. І звичайно, ми завжди раді бачити випускників програми спочатку на стажуванні, а потім і на роботі в нашій компанії», — прокоментував Тоні Цао, виконувач обов’язків генерального директора компанії «Хуавей Україна».
Формат дуальної освіти передбачає поєднання теоретичних і практичних занять, під час яких студенти опановують нові навички на прикладі конкретних робочих завдань. Перевагами такої форми навчання є інформування студентів про сучасні тренди галузі, обмін ідеями та спілкування з експертами технологічної сфери, вивчення принципів роботи мобільних технологій. Критеріями відбору студентів до програми дуальної освіти є високий рівень володіння англійською мовою, бажання навчатися й працювати у сфері ІКТ та технічні знання.
«Хочу відмітити наполегливість наших студентів, які попри складні обставини прагнуть до успішного професійного майбутнього. Цінуючи зусилля молодих фахівців, ми нагороджуємо їх сертифікатами з проходження програми, які нададуть ваги будь-якому резюме під час пошуку роботи. А ми зі свого боку продовжуватимемо підтримувати талановиту українську молодь наступними освітніми проєктами», — наголосив Володимир Білавка, заступник директора з питань персоналу компанії «Хуавей Україна».
За результатами цьогорічної програми «Хуавей Україна» запропонувала двом найкращим випускникам пройти стажування. У планах компанії розширювати програму дуальної освіти і надалі, допомагаючи талановитій молоді робити перші кар’єрні кроки і сприяти розвитку української ІКТ-галузі.