Kaşiflere

Sınırlar Ötesi, engeller ötesi, limitler ötesi

Fırsatlar dünyasında daha bir çok şey keşfedilmeyi bekler. Huawei, cesur bir keşif ruhunun, inovasyon, ilham ve fikirlere yönelik heyecan verici yolculukları ortaya çıkaracağına inanıyor. Algısal bir merakla yönetilen keşif, daha iyi bağlantılı bir dünya için geleceği güçlendiren ve canlandıran ruhtur.

Keşif inovasyona yol açar

Kaşiflerin ‘’sınırsız evreni’’ – Ron Garan

"Amerikan Eski NASA astronotu ve F-16 pilotu Ron Garan, "Gezegenimizle sınırlı kalmayan farklı bir türe dönüştük. Bu kâşif grubunun bir parçası olmak istedim" dedi.

Daha Fazla Bilgi

‘’Tabiat tarafından tasarlanmş’’ Kaşifler – JAY HARMAN

Kaşifler ‘Kızlar Cenneti Koruyor’ - Melati ve Isabel Wijsen

‘’Bir Matematikçinin Beyninin İçindeki’’ Kaşifler — Cedric Villani

Teknolojinin Güzeliği

Keşfin İhtişamı

KEŞİF ORTAYA ÇIKARMAKTIR

Bir Melez Toplumu Cesurca Keşfetmek

Yıldızlı gökyüzüne dikkatle bakıp milyarlarca galaksi gördüğümüzde, insanlık tarihi diğerleriyle kıyaslandığında çok kısa görünüyor. Kehribar parçasını kürke sürttüğünde statik elektrik oluştuğunu fark eden Miletli Thales'in zamanından bu yana insanlık iki bin yılı aşkın süre bilimsel ilerleme yaşadı. Geçtiğimiz yüzyıldaki ilerleme hız kazandı.

Daha Fazla Bilgi

Belirsiz Gelecek, Mutlak Fırsat

Düşünürler, elimizdeki bilginin karanlıktaki bir fener olduğu görüşündeler ancak aydınlattığı alan çok sınırlı. Bilimsel alanlardaki bilginin çoğu bizim için hala bilinmez halde.

İzleyicilikten Kaşifliğe - Huawei Kültürünün Yeni Unsurları

Geçtiğimiz 30 yıl içinde, Huawei Endüstride esas olarak takipçiydi. Düşünür ve öncü olabilmek için …

Geleceği Tahmin Etmek: Bir gorilin siyah bir kuğuyu düşlemesine yardımcı olmak.

Gelecekteki olanakları keşfederken, her zaman tahminler ve varsayımlar yapılır. Ancak gelecek karmaşıktır ve tahminler nasıl…